PRESENTACIÓ DELS EQUIPS 2010/2011

Benvolguts,
Coincidint amb l’inici de la temporada 2010/2011 em dirigeixo a vosaltres, i voldria en primer lloc felicitar als tècnics i jugadors per la il·lusió i les ganes amb què heu començat la temporada i encoratjar-vos perquè continueu treballant en la mateixa línia durant l’any.
A la resta, pares i mares, socis, simpatitzants… els vull agrair la col·laboració i suport per poder continuar amb la tasca de formació, tant esportiva com personal dels joves.
Us informo que el proper dia 12 de novembres a les 21:00 hores es farà la presentació dels equips al Pavelló Municipal d’Esports. A continuació es farà un petit piscolabis. Esperem la vostra presència!
Per últim, us animo a que assistiu als partits que cada cap de setmana juga el nostre club, no solament en els que hi estan implicats els vostres filles o filles, sinó també als altres com poden ser els dels Sèniors Masculins o Femenins, que estan jugant en unes categories prou importants perquè pugueu gaudir d’un bon espectacle de bàsquet.
Atentament,
Mateu Torrent
Anuncis

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s